ייעוד הוא המשימה שלי בעולם הזה בתוך מארג המשימות הכללי. כשאדם שואל את עצמו מה הייעוד שלו, הוא בעצם שואל את עצמו מה התפקיד שלו בעולם? מהי השליחות שלו?

ייעוד אינו חזון – החזון והיעדים שלי הם כלים שמניעים אותי להתקדם אך הם לא הייעוד שלי. גם הם רק אמצעי ואבני דרך. מציאת ייעוד היא מסע אישי, מסע שבו אדם מגלה את התשובה לשאלה החשובה ביותר בחייו. למה אני פה? מה הייתה תכלית הבאתי לעולם הזה? מה המשימה שלי?
אימון בשביל הייעוד של השיטה מוביל את החפצים להגשים את ייעודם במסע שעובר דרך שלוש תחנות: זיהוי העבדות ושחרור מכבליה, גילוי הייעוד ומסע הגשמתו.
בדיוק כמו מסעו של עם ישראל, שהפך לעם אחד שראוי לקבל את התורה רק אחרי שחרור מעבדות קשה שבה היה נתון תקופה ארוכה. כאשר גילה העם את ייעודו (התורה) יצא למסע של הגשמה שנמשך עד עצם היום הזה, וצפוי להימשך על פי האמונה עד ביאת המשיח, עת הגאולה השניה - הגאולה הגדולה.
אימון, סדנאות וחניכה אישית לכל אחד אשר מרגיש שהגיע הזמן למצוא את הייעוד שלו ולפעול למען הגשמתו.
ייעוד יכול להיות אישי, זוגי, משפחתי, קבוצתי, צוותי, ארגוני וכו'. היותנו אנשים שחיים בחברה ובמעגלי השפעה שונים מעמידה אתגר למצוא את המקום שבו הייעוד של כל חברי הקבוצות שאליהן אני משתייך מסתנכרנים לכדי ייעוד אחד משותף תוך התמרה אחד את השני והעצמה השלם כגדול מסך חלקיו.
השיטה מציעה ליווי וחניכה אישית או קבוצתית לפרטיים או לארגונים שתכליתו הגברת השלם ועוצמות הצמיחה האישיים והארגוניים, מציאת הייעוד והתווית שביל להגשמתו ביעילות.
כל זאת מבוסס על ספריו של שי חיון: 'משלוש יוצא אחד- להיות שלם' ו'שביל ייעודך – מדריך מסע'.

אימון בשביל הייעוד

לפרטים והזמנות צרו עמנו קשר