להיות שלם - הסמינר


מה מקבלים בסמינר: 
  • 7 מפגשים קבוצתיים של 4 שעות אחת לשבועיים.
  • ליווי אישי של מאמן ב-2 מפגשי אימון אישי לכל משתתף.
  • דוח אבחון אישי לפי המודל.
  • הספר 'משלוש יוצא אחד, להיות שלם' מאת שי חיון
 
 
You can't always get what you want. But if you try sometime, you may find you get what you need
(Rolling Stones)

 
כל העולם כולו, גשר צר מאוד, רבי נחמן מברסלב

בכל יום אנחנו נעים. תנועתנו עוברת דרך מאות צמתי החלטה ביום. מה מבטיח שאנחנו נעים בדרך שנכונה לנו, כזו שמחוברת אל ייעודנו?
כל החלטה שאנחנו מקבלים היא כמו גשר שמחבר בין הרעיון (המהות) לבין המעשה (בריאה). לעתים נראה כי החיים מאורגנים כמבוך שבו לא ניתן לדעת אם התנועה שלנו באמת מקדמת אל עבר ייעודנו, אותה משימה שלשמה הגענו לעולם.

תפיסת האדם השלם יכולה להוות עבורנו מצפן שמכוון כל הזמן אל שביל מסומן שמוביל אל עבר ייעודנו. שביל שבו נצעד בבטחה ונדע אילו גשרים נכון לעבור ללא היסוס ומאלו גשרים כדאי להתרחק.

שביל שבו המחשבות, הערכים והמעשים שלנו יהיו מסונכרנים כאחד. בדיוק כפי שהיו בהתחלה לפני הבריאה: אחד.

השלם הוא מעגל המתחיל באופטימיות המאירה את הדרך, מושתת על אהבה שמסמנת את המשמעות, נסמך על אמונה שמחזקת את הביטחון, כרוך בהשלמה עם הבחירות, מקפיד על שאיפה המובילה לתוצאה ומסתיים ביצירה שנכונה עבורנו ומחוברת עם ייעודנו.

משלוש יוצא אחד, שי חיון
 

 
אם אתה מרגיש שאתה לא אפקטיבי, לא מתקדם לשום מקום, זה הזמן שלך להיות שלם. בסמינר להיות שלם נלמד על מקורות העוצמה שפנימיים שלנו שיכולים להניע אותנו קדימה אל מטרות שאותן נלמד לבחור ולסמן בקפידה מתוך עשרות רצונות סרק שעולים במוחנו בכל יום ומסיטים אותנו מהצרכים האמיתיים שלנו.

מצב הבסיס הוא של פילוג ופיצול אשר מחליש, מבלבל ומטה אותנו מהאושר. בסמינר להיות שלם נלמד איך מאחים ומחברים את הפלגים לכדי מהות אחת שלמה, כזו שנעה ביעילות אל עבר הגשמת ייעודה ללא עכבות ותוך התגברות על מכשולים.

 

לפרטים והזמנות צרו עמנו קשר